Naujausias atsakymas į klausimą:
Laba diena. Turiu pasirašytus vekselius, perdaviau juos į vieną skolų išieškojimą, jie nieko nedarė, todėl nusprendžiau nutraukti sutartį ir atsiimti dokumentus, bet jis man jų neatiduoda. Ką tokiu atvėju daryti?
  Loreta1979
2016-07-08 11:50:08
2653 peržiūros      Skaityti atsakymą!
Į klausimą atsako:
Dmitrijus Bogdanovas
Feng Shui žinovo
Labai daug girdėtas pavadinimas Feng Shui, bet taip ir nesupratau kas čia per "daiktas"? Vienur kalbama apie dizainą, kitur apie kinų senovės išmintį? O iš tikro, kas tai?
  kodel?
2009-03-29 15:19:34
1944 peržiūros
Eksperto atsakymas
FENG SHUI. Tai senovės kinų išmintis padedanti sutvarkyti-harmonizuoti, aplinkos ir vidinį žmogaus, energijų santykį pagal poreikį. Tai sistema, kaip susikurti aplinką, kad gyventume harmonijoje su gamta. Pastarąjį šimtmetį feng šui paplito vakaruose ir dabar yra praktikuojama visame pasaulyje. Feng shui sistemoje rasime atsakymus, kaip susikurti sėkmę visose gyvenimo srityse, pradedant namais ir santykiais su kitais žmonėmis ir baigiant materialine gerove bei karjera. Feng shui pažodžiui išvertus reiškia vėjas–vanduo. Taip užvadine šią sistemą senovės kinų išminčiai perteikė aplinkos (gamtos) energijos poveikį žmogui.
Vartotojų atsakymai
 
klausk
 
 
klausk