Naujausias atsakymas į klausimą:
Laba diena. Turiu pasirašytus vekselius, perdaviau juos į vieną skolų išieškojimą, jie nieko nedarė, todėl nusprendžiau nutraukti sutartį ir atsiimti dokumentus, bet jis man jų neatiduoda. Ką tokiu atvėju daryti?
  Loreta1979
2016-07-08 11:50:08
2591 peržiūros      Skaityti atsakymą!
Į klausimą atsako:
Dmitrijus Bogdanovas
Apie dietas ir sveiką mitybą

Sveiki. Man 17 metų. Esu gan aukštas ir labai liesas. Ūgis 192cm svoris kažkur 69kg. Noriu priaugti raumeninės masės. Keletą mėnesių lankiau sporto klubą, bet beveik nieko nepriaugau. O storas irgi nenoriu pasidaryti. Ar tai išvis įmanoma? 

  Vygantas
2015-01-08 12:16:14
1022 peržiūros
Eksperto atsakymas

Laba diena, Vygantai.

 Drąsiai sakau, jog priaugti raumeninės masės tikrai galite. Priežastis, kodėl Jums anksčiau to padaryti nepavyko, greičiausiai yra neteisinga mityba.Iš nurodytų duomenų spėčiau, kad jūsų kūno tipas - Ectomorph, tai reiškia silpną vandens užlaikymą ir greitąmetabolizmą. Išskirčiau kelis pagrindinius faktorius, kuriuos reikėtų detaliau išsianalizuoti Jums pačiam:

kalorijų turite suvartoti 400-800kcal daugiau negu sudeginate. Pagrindą turi sudaryti baltymai ir ypatingai svarbu Jums - angliavandeniai.(šio punkto greičiausiai nevykdėte anksčiau)

teisingos jėgos treniruotės, kurių pagrindą sudaro baziniai, įtraukiantys kelias raumenų grupes, pratimai - pritūpimai, štangos spaudimas(atsispaudimai), prisitraukimai. (pilnaverčiam šio punkto vykdymui labai rekomenduoju pasikonsultuoti su patyrusiais asmeniniais treneriais)

poilsis. Bent 8 valandos miego per parą.

 Tai trys pagrindiai faktoriai lemsiantys Jūsų sėkmę. Jei turite daugiau klausimų galite rašyti čia arba tiesiai į mano Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/kuneika

Pagarbiai,

Petras Kuneika

 

Vartotojų atsakymai
 
klausk
 
klausk